Asset Publisher Asset Publisher

Najznamienitsza osobowość

Wśród leśników z Nadleśnictwa Nidzica kryją się "nie lada" talenty szachowe. 11-14 kwietnia 2018 r. leśniczy Grzegorz Klimek uczestniczył w XXVI Międzynarodowych Szachowych Mistrzostwach Polski Leśników o Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej. W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 58 osób, w tym 52 z Polski oraz 3 z Rumuni i 3 z Węgier. Wśród polskich szachistów znaleźli się m.in. Krzysztof Janeczko – Zastępca Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, Tomasz Skowronek – Zastępca Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku, Zbigniew Kobus – uczestnik wszystkich edycji Mistrzostw oraz Adam Iller – pomysłodawca i organizator I Szachowych Mistrzostw Polski Leśników.

Najlepszym zawodnikiem należącym do Związku Leśników Polskich w RP został właśnie Grzegorz Klimek z naszego Nadleśnictwa. Dodatkowo został uchonorowany tytułem Najznamienitszej Osobowości Mistrzostw. Oprócz tego zajął drugie miejsce w Zawodach drużynowych w szachach błyskawicznych razem z kolegą Piotrem Dziadoniem z Nadleśnictwa Srokowo.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!