Lista aktualności Lista aktualności

W zdrowym ciele zdrowy duch

Leśnicy z Nadleśnictwa Nidzica lubią sportową rywalizację

W dniu 05.06.2024 r. pracownicy Nadleśnictwa Nidzica mieli przyjemność reperezentować Naszą jednostkę na Mistrzostwach Pracowników RDLP w Olsztynie w tenisie stołowym o puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie, które odbyły się w Nadleśnictwie Susz. Jak co roku walka trwała do ostatniej piłeczki. W przyszłości chłopaki liczą na jakiś damski talent wśród załogi.

Andrzej Bróździński

Kolejną imprezą sportową, gdzie zaznaczyliśmy swój udział były zawody strzeleckie.

07 czerwca 2024 roku odbyły się 27 Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników ,gdzie zajęliśmy 3 miejsce w kategorii drużynowej w klasie powszechnej i pierwsze miejsce w kategorii szefowskiej. Nadleśniczy zdobył puchar przechodni zwany NIELOTEM ufundowany przez Nadleśnictwo Olsztyn dla zwycięzcy w kategorii szefów. NIELOT jest nagrodą pozostającą u zwycięzcy przez okres 2 lat. Nie dłużej niż tydzień przed następnymi zawodami puchar powinien zostać zwrócony do Nadleśnictwa Olsztyn.

Drużyna strzelecka skład:

Nadleśniczy Marcin Zega (podium)

Andrzej Breński

Piotr Mróz

Bartosz Hutek

Podsumowaniem sezonu były Mistrzostwa RDLP w Olsztynie w Piłce Nożnej w dniu 08.06.2024 r. , gdzie zajęliśmy 5 miejsce na 17 drużyn biorących udział w rozgrywkach.